Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rocznica śmierci Jana Pawła II. Spotkali się przy ulubionym bialskim pomniku

Utworzony przez dakopl, 5 kwietnia 2010 r. o 12:40
dakopl napisał:
To, ze respekt przed duchownym masz to Ci poczytam na plus. Od kiedy w dawnych czasach ktos nalozyl sobie na glowe leb niedzwiedzia, to inni zaczeli go szanowac jako wielkiego szamana. W kazdym razie, jezeli CIe moge poprosic to cmoknij tam w pierscien swojego wikarego i rzuc te 100 PLN na tace, moze byc imiennie moze byc bezimiennie. W kazdym razie Twoje teksty sa jakas pochodna Twego wyksztalcenia i srodowiska z jakim sie stykasz. No a jak beda wybierac wielkiego inkwizytora na parczew i okolice to bede na Ciebie glosowal, masz gosciu zylke do tego!
Respekt przed duchownym mam, owszem. A jeśli jakiś dureń (kimkolwiek by nie był) zwraca sie do Jana Pawła II per "panie papież" , albo do ojca Piotra per "pan Piotr" to jest to zwykły u gejów brak kultury i prymityw. My Żydzi szanujemy wszystkie religie ! Mylisz sie,Dakopl, nie dlatego go zaczeli szanować że założyl sobie na glowe łeb niedzwiedzia, lecz dlatego że ten gość umial prowadzić swoja spoleczność przez trudne meandry skomplikowanego życia. Każda spoleczność wybiera sobie przywódców duchowych. I tu nie ma znaczenia co kto sobie na łeb założył. Wybacz ale wikarego w pierścien nie cmokne - co by mój rabin na to powiedział ? A Parczew jeszcze znowu bedzie nasz !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej gej ! napisał:
Tak, jestem wyznania mojżeszowego (nie Mojrzeszowego, znowu sie boisz łatki "antysemityzmu" ? to dobrze !), a co ? nie podoba ci się judaizm? Jestem CZUJNY bo widze że antysemityzm u każdego geja siedzi głęboko pod skóra, chyba nawet u takich szabes gejów jak ty. "...nazywaniem kogoś antysemita albo Żydem" ? Dlaczego nazywanie kogoś Żydem miałoby być czymś tak samo złym jak nazywanie antysemita ? Dakopl, zapytam cie wprost : jesteś antysemita czy nie ? A moje zgorzknienie jest spowodowane frustracja że za młodu wydupcył mnie nie ksiadz, lecz rabin, i nie w prezbiterium lecz w synagodze, na strychu. No cóż, i tak bywa. Wykolejency zdarzaja sie wszedzie. A ciebie kto wydupcył jeśli moge spytać?
WItaj, Z tym rabinem to paskudna sprawa ale ja Ci w tym pomoc nie moge. Mysle, ze powinienes to zglosic do prokuratury a jezeli jestes nieletni to zacznij od rozmowy z rodzicami. Widze, ze w kazdym poscie oscylujesz wokol Zydow, judaizm itp. Daj sobie z tym siana, ewentualnie znajdz jakies inne forum gdzie beda Cie sluchac bo faktycznie masz na ten temat cos do powiedzenia. Masz w ogole jakies inne zainteresowania, typu muza, fotografia? Jakiej muzy w ogole sluchasz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dakopl napisał:
WItaj, Z tym rabinem to paskudna sprawa ale ja Ci w tym pomoc nie moge. Mysle, ze powinienes to zglosic do prokuratury a jezeli jestes nieletni to zacznij od rozmowy z rodzicami. Widze, ze w kazdym poscie oscylujesz wokol Zydow, judaizm itp. Daj sobie z tym siana, ewentualnie znajdz jakies inne forum gdzie beda Cie sluchac bo faktycznie masz na ten temat cos do powiedzenia. Masz w ogole jakies inne zainteresowania, typu muza, fotografia? Jakiej muzy w ogole sluchasz?
Dakopol, z tym rabinem to już dość dawno było, nawet już nie bardzo pamiętam szczegółów, mały byłem,wiem że bolało, zwłaszcza pierwszy raz. On teraz jest ważna figura w polskiej polityce (codziennie go w telewizorze widze) i nie bardzo mam jak sie do niego dobrać. A prokuratura to wiesz sam - ręka rękę myje ! Zainteresowania inne owszem mam np. bardzo mnie interesuje muzyka żydowska, zwłaszcza piosenki wojskowe które izraelscy żolnierze śpiewaja w czasie bombardowania palestynskich wiosek w Gazie. No i lubie jeszcze czytać sobie przed snem o tym jak Izraelici zdobywali Ziemie Obiecana, a niestety Mojżesz nie doczekał, a fajny był gość, tak mi go żal, nie rozumiem dlaczego Jahwe go nie wpuścił. Fotografia sie nie interesuje bo to u nas zakazane.Czasami tylko w internecie sobie gołe baby poogladam. A ty gołe baby ogladasz ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej gej ! napisał:
Dakopol, z tym rabinem to już dość dawno było, nawet już nie bardzo pamiętam szczegółów, mały byłem,wiem że bolało, zwłaszcza pierwszy raz. On teraz jest ważna figura w polskiej polityce (codziennie go w telewizorze widze) i nie bardzo mam jak sie do niego dobrać. A prokuratura to wiesz sam - ręka rękę myje ! Zainteresowania inne owszem mam np. bardzo mnie interesuje muzyka żydowska, zwłaszcza piosenki wojskowe które izraelscy żolnierze śpiewaja w czasie bombardowania palestynskich wiosek w Gazie. No i lubie jeszcze czytać sobie przed snem o tym jak Izraelici zdobywali Ziemie Obiecana, a niestety Mojżesz nie doczekał, a fajny był gość, tak mi go żal, nie rozumiem dlaczego Jahwe go nie wpuścił. Fotografia sie nie interesuje bo to u nas zakazane.Czasami tylko w internecie sobie gołe baby poogladam. A ty gołe baby ogladasz ?
Hej, dobrze kombinujesz z tym internetem bo najprawdopodobniej Twoja obsesja na punkcie judaizmu wynika z tego, ze masz nierozladowane emocje seksualne. Trudno po Twoim tekscie wnosic ile masz lat, 18 pewnie skonczyles i jestes jak zakladam w wieku utylizacyjnym. Jezeli jest dobra pogoda to zaloz joggingi i pobiegaj, moze Ci glowa troche ochlonie. Trzymaj sie i nie badz gnusny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dakopl napisał:
Hej, dobrze kombinujesz z tym internetem bo najprawdopodobniej Twoja obsesja na punkcie judaizmu wynika z tego, ze masz nierozladowane emocje seksualne. Trudno po Twoim tekscie wnosic ile masz lat, 18 pewnie skonczyles i jestes jak zakladam w wieku utylizacyjnym. Jezeli jest dobra pogoda to zaloz joggingi i pobiegaj, moze Ci glowa troche ochlonie. Trzymaj sie i nie badz gnusny.
Ty Dakopl masz jakas dziwna maniere nieodpowiadania na konkretne pytania rozmówcy, tylko lecisz dalej. Pytalem ciebie m.in.czy ty też ogladasz gołe baby w internecie ? Ogladasz czy nie ? I nie pitol mi tu o jakiejś obsesji i nierozladowanych emocjach ! Na spacerze bylem wczoraj, odwiedzilem nasz kirkut kolo Elremetu. I znowu smutek mnie ogarnał. I znów polały się łzy me...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej gej ! napisał:
Ty Dakopl masz jakas dziwna maniere nieodpowiadania na konkretne pytania rozmówcy, tylko lecisz dalej. Pytalem ciebie m.in.czy ty też ogladasz gołe baby w internecie ? Ogladasz czy nie ? I nie pitol mi tu o jakiejś obsesji i nierozladowanych emocjach ! Na spacerze bylem wczoraj, odwiedzilem nasz kirkut kolo Elremetu. I znowu smutek mnie ogarnał. I znów polały się łzy me...
przypomne Ci tylko na zakonczenie, ze nie jestem wyznwca absolutnie zadnej religii. Na forum prezentowalem swoj poglad na temat chrzescijanstwa. Ciebie natomiat najwidocznie bawi przyszywanie komus latki semity czy bolszewika i trzymanie sie tego. Czuje tez, ze sie nudzisz a taki pisany ping-pong jest jakas forma spedzania wolnego czasu. Niemniej jednak wszystkie przytoczone przez Ciebie fakty odnosnie judaizmu swiadcza, ze drazysz temat. Ludzie, ktorzy sa w Twoim otoczeniu maja pewnie niezla jazde z Ciebie. Chyle glowe przed Twoim intelektem i proponuje Ci aby sie zglosil do Milionerow, moze a nuz dziabniesz jakas nagrode. Musial bys tylko poczekac na swoj temat czyli polityka albo judaizm. Mam podejrzenie, ze siedzis w tej zapizdzialej BPA, nie masz roboty i perspektyw wiec Twoje rozgoryczenie, ktos nakierowal na idee, ze Polska rzadza Zydzi. No powiedz, nie jest tak?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dakopl napisał:
przypomne Ci tylko na zakonczenie, ze nie jestem wyznwca absolutnie zadnej religii. Na forum prezentowalem swoj poglad na temat chrzescijanstwa. Ciebie natomiat najwidocznie bawi przyszywanie komus latki semity czy bolszewika i trzymanie sie tego. Czuje tez, ze sie nudzisz a taki pisany ping-pong jest jakas forma spedzania wolnego czasu. Niemniej jednak wszystkie przytoczone przez Ciebie fakty odnosnie judaizmu swiadcza, ze drazysz temat. Ludzie, ktorzy sa w Twoim otoczeniu maja pewnie niezla jazde z Ciebie. Chyle glowe przed Twoim intelektem i proponuje Ci aby sie zglosil do Milionerow, moze a nuz dziabniesz jakas nagrode. Musial bys tylko poczekac na swoj temat czyli polityka albo judaizm. Mam podejrzenie, ze siedzis w tej zapizdzialej BPA, nie masz roboty i perspektyw wiec Twoje rozgoryczenie, ktos nakierowal na idee, ze Polska rzadza Zydzi. No powiedz, nie jest tak?
[quote][/quote a kto w tej Polsce rządzi jak nie żyd i bolszewik - mówiąc potocznie ku.... i złodzieje rządzą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdzichu, to Ty? Nie no, masz racje, za komuny bylo lepiej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dakopl napisał:
Zdzichu, to Ty? Nie no, masz racje, za komuny bylo lepiej!
jak było lepiej tylko że rządzili bolszewiki,żydzi, złodzieje i ormowcy, bo to wszystko przez bolszewików sierp im w dupę mać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dakopl napisał:
przypomne Ci tylko na zakonczenie, ze nie jestem wyznwca absolutnie zadnej religii. Na forum prezentowalem swoj poglad na temat chrzescijanstwa. Ciebie natomiat najwidocznie bawi przyszywanie komus latki semity czy bolszewika i trzymanie sie tego. Czuje tez, ze sie nudzisz a taki pisany ping-pong jest jakas forma spedzania wolnego czasu. Niemniej jednak wszystkie przytoczone przez Ciebie fakty odnosnie judaizmu swiadcza, ze drazysz temat. Ludzie, ktorzy sa w Twoim otoczeniu maja pewnie niezla jazde z Ciebie. Chyle glowe przed Twoim intelektem i proponuje Ci aby sie zglosil do Milionerow, moze a nuz dziabniesz jakas nagrode. Musial bys tylko poczekac na swoj temat czyli polityka albo judaizm. Mam podejrzenie, ze siedzis w tej zapizdzialej BPA, nie masz roboty i perspektyw wiec Twoje rozgoryczenie, ktos nakierowal na idee, ze Polska rzadza Zydzi. No powiedz, nie jest tak?
No rzeczywiście, rozmowa z toba idzie jak po grudzie. Czy ja cie pytalem jakiej jestes religii ? Ważne żebyś popierał NAS ! Jaki ty poglad na cokolwiek prezentowałeś ? Ty jesteś po prostu zwykła rzadka galareta bez żadnych pogladów. Nazwałeś ojca Piotra, duchownego katolickiego PANEM. To sa poglady ? to jest zwykły brak elementarnej KULTURY ! Ucz sie od nas, starszych i madrzejszych !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
patrz wyżej napisał:
jak było lepiej tylko że rządzili bolszewiki,żydzi, złodzieje i ormowcy, bo to wszystko przez bolszewików sierp im w dupę mać.
Wybacz Ojcze Święty w tym miejscu takie słowa ale to też polszczyzna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdybym Cie Zdzichu na powaznie zapytal czy znasz taki okres w historii Polski, kiedy u wladzy nie byli 'k....wy i zlodzieje' jak to okreslasz to pewnie trudno bylo by go znalezc. Wiesz dlaczego? Dlatego, ze w Polsce zawsze znajdziesz takich warcholow, niedouczonych ciolkow jak Ty, ktorzy sa podatni na wszelkiego rodzaju manipulacje. Takich, ktorzy zaglosuja na Stana Tyminskiego itp. Daj se siana z ta polityka, pojdz na dzialke i posadz jakies kwiaty czy warzywa, zona bedzie zadowolona a Ty przestaniesz w sobie kultywowac te porabane idee. Inaczej mozesz miec problemy z cisnieniem a jezeli na dodatek jarasz fajki to w ogole dosyc zla kombinacja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
patrz wyżej napisał:
Wybacz Ojcze Święty w tym miejscu takie słowa ale to też polszczyzna
Wybaczam ci, ostatni raz, ale nie rób tego więcej ! A od bolszewików to sie od...czep ! To byli w większości NASI ludzie ! Hej !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
patrz wyżej napisał:
jak było lepiej tylko że rządzili bolszewiki,żydzi, złodzieje i ormowcy, bo to wszystko przez bolszewików sierp im w dupę mać.
Sierp im w d*** mać ? I za to cie chyba "Patrz wyżej" polubię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dakopl napisał:
A gdybym Cie Zdzichu na powaznie zapytal czy znasz taki okres w historii Polski, kiedy u wladzy nie byli 'k....wy i zlodzieje' jak to okreslasz to pewnie trudno bylo by go znalezc. Wiesz dlaczego? Dlatego, ze w Polsce zawsze znajdziesz takich warcholow, niedouczonych ciolkow jak Ty, ktorzy sa podatni na wszelkiego rodzaju manipulacje. Takich, ktorzy zaglosuja na Stana Tyminskiego itp. Daj se siana z ta polityka, pojdz na dzialke i posadz jakies kwiaty czy warzywa, zona bedzie zadowolona a Ty przestaniesz w sobie kultywowac te porabane idee. Inaczej mozesz miec problemy z cisnieniem a jezeli na dodatek jarasz fajki to w ogole dosyc zla kłmbinacja.
Chmmmm kolejny "młody i genialny co ma but w butonierce" - no młody wykształciuchu kto to napisał ? Ładnie tak etykietować i szufladkować, a w czym to się ciekawe specjalizujemy to zaraz podniesiemy poziom dyskusji , a jak nie to sierp czeka - pamiątka po dziadku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dakopl napisał:
A gdybym Cie Zdzichu na powaznie zapytal czy znasz taki okres w historii Polski, kiedy u wladzy nie byli 'k....wy i zlodzieje' jak to okreslasz to pewnie trudno bylo by go znalezc. Wiesz dlaczego? Dlatego, ze w Polsce zawsze znajdziesz takich warcholow, niedouczonych ciolkow jak Ty, ktorzy sa podatni na wszelkiego rodzaju manipulacje. Takich, ktorzy zaglosuja na Stana Tyminskiego itp. Daj se siana z ta polityka, pojdz na dzialke i posadz jakies kwiaty czy warzywa, zona bedzie zadowolona a Ty przestaniesz w sobie kultywowac te porabane idee. Inaczej mozesz miec problemy z cisnieniem a jezeli na dodatek jarasz fajki to w ogole dosyc zla kombinacja.
Pozwól, Dakopl, że cię zapytam wprost : czy ty przypadkiem nie jesteś zwolennikiem tej porabanej pruskiej partii peło ? A może ruskiej eselde ? Bo coś mi tak pasuje do twojego niskiego poziomu intelektualnego jak najbardziej. No więc jak : peło czy eselde ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej gej ! napisał:
Pozwól, Dakopl, że cię zapytam wprost : czy ty przypadkiem nie jesteś zwolennikiem tej porabanej pruskiej partii peło ? A może ruskiej eselde ? Bo coś mi tak pasuje do twojego niskiego poziomu intelektualnego jak najbardziej. No więc jak : peło czy eselde ?
Ja myślę że to naczelny ideolog Samoobrony, wunderwaffe Leppera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
patrz wyżej napisał:
Ja myślę że to naczelny ideolog Samoobrony, wunderwaffe Leppera.
Ja jednak obstawiam peło. Tylko tam można spotkać takich absolutnych wykolejeńców intelektualnych jak ten gość. Z samoobrony nie pisałby o księdzu PAN. To leming na 100 % ! Hej !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej gej ! napisał:
Ja jednak obstawiam peło. Tylko tam można spotkać takich absolutnych wykolejeńców intelektualnych jak ten gość. Z samoobrony nie pisałby o księdzu PAN. To leming na 100 % ! Hej !
http://wariat36.wrzuta.pl/audio/6aVrfWcoNh...r_rubik_-_santo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie po co te nerwy. Ja do dziś na kolanach odciski pielęgnuje po tym jak padłem nad doskonałym pomysłem jak tu pomóc się rozstać z rentą .Wpadli na to super genialni ludzie. Milion w środę milion w sobotę...... Wystarczy od ojca dyrektora "mniej pazernego" wydrukować kilka tysięcy ulotek i wpisać odpowiedni nr. konta po czym skoczyć do toruńskiej poczty rozesłać na listy wyborcze moherowej braci i czekać na ukochane pieniążki które budują nie jedno imperium katolickiej 5 rzeszy.... To tak w skrócie bo w całym mechanizmie nie połapała się ani policja ani spec grupa dochodzeniowa z Torunia ds. finansowych.... z stąd dolatuje codziennie skamlenie : zgłaszajcie każdy przypadek.... nawet nie są w stanie ocenić ile nie otrzymali taki mają nawał przelewów... No coś pięknego.... Jako pechowiec znów dowiedziałem się o najlepszym na świecie biznesie ( minimalny wkład a zyski ach... ) za późno... mój smutek nie zna granic. Ale tym czasem walczę po cichu jako zdecydowany przeciwnik sprzedawania złudzeń i iluzji przez katolicką grupę wyzyskiwaczy społeczeństwa , ganię ich przede wszystkim za żerowanie na najbiedniejszej części społeczeństwa. Gdyby łupili z pieniążków najbogatszych ( vide U.S. ) to OK. ale tu chodzi o setki tysiące , miliony cierpień biednych emerytów którzy żyją za drobniaki które nie mieszczą się w pojmowaniu przeciętnego europejczyka. Niestety wydaję się że sprzedawanie złudzeń ( cudu odpuszczenia grzechów i wiecznego życia itd ) jest porównywalne z sprzedawaniem antydepresantów i inhibitorów mao - czyli leków uszczęśliwiających tłumy które nie potrafią sobie poradzić z własnymi myślami , bezcelowością życia ( poza rozrodem zaprogramowanym w genach ) nadmiarem czasu wolnego i ciężkim przeświadczeniem iż tak wszystko jest do du..y.... Dlaczego? Bo więcej i tak nie zabiorą z tego świata odchodząc niż wnieśli przy narodzinach heheeh jakie to bolesne i ciężkie do zrozumienia.... A taka katolicka często zabójcza wiara ( miliardy wymordowanych Indian i nie tylko ) pozwala pianę toczyć choćby na forum w imię nie istniejących idei. Jest fajnie. Pranie mózgów daje jednak efekty wręcz doskonałe, rodzi tysiące zaprogramowanych robotów zabójców w religijnym szale którzy doskonale bez żadnej dodatkowej motywacji zamorduje bez drgnięcia powieką a później poczeka na wytłumaczenie tego przez pana w sukience który stwierdzi że ten tak chciał.... czy coś w ten deseń..... taki scenariusz wydaje się bardzo prawdopodobny.... Spróbujcie ruszyć taką organizację z posad.... wojenka by trwała że hej... Gdy pytam dlaczego wleczesz na siłę wirgające dziecko nie rozumiejące co się dzieje na chrzest często wbrew woli nawet nie są w stanie odpowiedzieć dlaczego.... Niezłe pranie mózgów. Teraz ja kombinuję jak zbić fortunę na religijnym szale w tym padole jest to potencjalnie ogromna rzesza docelowych ofiar :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...